FORGOT YOUR DETAILS?

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Olmak İstiyorum

HERBALIFE ÜCRETSİZ ÜYELİK : Hiçbir ücret ödemeden Herbalife ürünlerini indirimli alma imkanı...

Herbalife Ürünleri mağazalarda ya da süpermarketlerde satışa sunulmamaktadır – tüm satış ve üyelik faaliyetleri yalnızca bağımsız Herbalife Nutrition Distribütörleri aracılığıyla gerçekleştirilir. Ayrıcalıklı Müşteri Olma ya da Herbalife Nutrition Bağımsız Distrübütörü olma süreçleri bir Herbalife Nutrition Bağımsız Distrübütörü referansı ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıcalıklı Müşteri olmak için sayfamızdaki kayıt adımlarını takip edebilirsiniz. Ayrıcalıklı Müşteri ya da Herbalife Bağımsız Distrübütörü olma hakkında bilgi almak için bizimle Whatsapp Bilgi Hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıcalıklı Müşteri Programının Avantajları:

HERBALIFE ÜCRETSİZ ÜYELİK : Hiçbir ücret ödemeden , Herbalife ürünlerini indirimli alma imkanı

Siparişlerinizle, daha yüksek indirim oranına ulaşma fırsatı! Herbalife Nutrition, Ayrıcalıklı Müşteri Programında 3 farklı indirim seçeneği sunar.Bronz Seviye: Herbalife Nutrition ürünlerine önerilen müşteri satış fiyatı üzerinden yaklaşık %15 indirimle ulaşabilirsiniz.

Gümüş Seviye: 1 ila 12 aylık süreçte (ardışık) 100 Puana ulaştığınızda, Herbalife Nutrition ürünlerine önerilen müşteri satış fiyatı üzerinden yaklaşık %25 indirimle ulaşabilirsiniz.Altın Seviye: 1 ila 12 aylık süreçte (ardışık) 500 Puana ulaştığınızda, Herbalife Nutrition ürünlerine önerilen müşteri satış fiyatı üzerinden yaklaşık %35 indirimle ulaşabilirsiniz.

Örnek Puan Hesaplaması : 2 adet Formül 1 Besleyici Shake Karışımı (2 x 23,95 puan) , 1 adet 100 gr Bitkisel Konsantre Çay Klasik Aromalı (34,95 puan) 1 adet Herbal Aloe Konsantre İçecek (24,95 puan) Toplam 107,8 puan. Bu 4’lü Herbalife seti , önerilen satış fiyatı üzerinden yaklaşık %25 indirimle satın alabilirsiniz.

Ayrıcalıklı Müşterilere özel avantajlar, kampanyalar ve çeşitli ödüller.

“Herbalife Nutrition Dünyası”: Farklı tarifler, wellness ve egzersiz hakkında ipuçları ve çeşitli bilgiler bulabileceğiniz Ayrıcalıklı Müşterilere özel aylık online gazete.

Zahmetsiz: Her zaman her yerde 7/24 MyHerbalife.com üzerinden doğrudan sipariş verebilirsiniz.

Eğitim veya toplantıya katılım zorunluluğu yoktur.

Herbalife Nutrition ürünlerini satmak ve iş fırsatını değerlendirerek kariyer inşa etmek istiyorsanız, Distribütör İş Paketini satın alarak dilediğiniz zaman Distribütör olabilirsiniz. Unutmayın Ayrıcalıklı Müşteri olarak Herbalife Nutrition ürünlerini kişisel kullanımınız için satın alabilir; ancak ürün satışı gerçekleştiremezsiniz.

TOP
× WhatsApp'ta Sipariş ver Soru Sor